Biz görselin gücüne inanırız.

Hikayemiz

Biz

“Rönesans döneminde uyanık bir insandan söz etmek için ‘burnu iyi koku alıyor’ denirdi. Günümüzde olayları takip eden bir kişi için “iyi bir gözü var” deniyor; çünkü bugün en önemli olan duyumuz görme duyusu. Görüntü, kolay anlaşılıyor ve herkese ulaşabiliyor. Görüntünün hızlı tepki yaratma becerisi sahip olduğu en büyük ayrıcalıktır; konuşmanın ya da bir kitabın okunmasının aksine düşünmeye ve akıl yürütmeye zaman bırakmaz. Gücü ve tehlikeleri bu hızdan kaynaklanır.” 

Gisele Freund

 

2009 yılında büyük bir heyecanla başladığımız içerik hizmetlerimizi, gelişen teknoloji ve artan internet hızıyla birlikte multimedya içerik alanına yoğunlaştırdık. Artık herkesin gözü; anlamlandırması hızlı ve daha kolay olan ‘görseli’ arıyor.

Görsel içeriklerin etkileşimi artıran en önemli içerik şekli olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi bu alanda sürdürüyoruz. Mancınık ekibindeki herkes kendi alanında 5 yıldan fazla tecrübeye sahip.  Bu da bizi görsel içeriğin kurgulanması, üretilmesi ve yeniden pazarlanması konusunda farklı bir yere taşıyor. 

Etkinlik fotoğrafçısı olarak hizmet verdiğimiz kurumsal şirketler her yıl tekrar bizi tercih ediyor. Video çekimi ve kurgu hizmeti sağladığımız iş ortaklarımız Youtube başta olmak üzere bir çok medya kanalı üzerinden yüksek etkileşim elde ediyor. Sosyal medya sayfaları için görsel içerik desteği sağladığımız şirketler önemli dönüşümler sağlıyor. 

Tüm bunlar bizi mutlu ediyor ve cesaretlendiriyor. Peki sizi ne mutlu ediyor?

Hepimiz.

MULTİMEDYA İÇERİK EDİTÖRÜ

Mesut G.

Multimedya içeriğin her bir alanıyla ilgili farklı üretimleri var. Disiplinlerarası etkileşime inanıyor. Van Gogh, Vivaldi ve Leonardo Da Vinci hayranı. E tabi hangimiz hayran değiliz ki?

İÇERİK EDİTÖRÜ

Zeynep T.

Dergicilik ve dijital yayıncılık alanında önemli çalışmalar yürüttü. İnfografik alanında ana akım medyanın manşetlerinde uzun süre yer alan eserleri var. Ayrıca Destek Yayınları’ndan çıkan bir kitabı bulunuyor.

KURGU OPERATÖRÜ

Özcan Ş.

Deneyimli bir gazeteci. Geçmişteki televizyon deneyimi mükemmel kurgulara imza atmasına katkı sağlıyor. Emekli olduğunda Ege’de yaşamayı ve organik sebzeler üretmeyi istiyor. 

DİJİTAL İLETİŞİM TASARIMCISI

Tuğçe B.

Tasarım üzerine başarılı çalışmalara imza attı. Sosyal medya kanallarının yönetilmesinden öte, içerik iletişimini tasarlamak onun hayat gayesi diyebiliriz.

Fotoğraf EDİTÖRÜ

Yıldırım K.

Türkiye’nin önde gelen internet haber sitelerinde editörlük deneyimine sahip. Fotoğraf galerilerinin vazgeçilmez ismi. E tabi ‘Seksi fotoğrafları için tıklayınız’

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

Hakan B.

Yemek fotoğrafçılığı alanında başladığı kariyer yolculuğuna fotoğrafın farklı alanlarını da ekledi. Fotoğrafın yarattığı görsel güce inanıyor ve ekliyor: “…”

DRONE OPERATÖRÜ

Serhat B.

Eski bir Youtuber, belgesel görüntüler konusunda muazzam yetenekleri var. Fotoğraf ve video alanında başarılı işleri olsa da biz onu eşsiz ve nefes kesen drone çekimleri ile hatırlayacağız.

Sizi tanıyalım.

Bizimle temasa geçmek için merhaba deyin.