Biz görselin gücüne inanırız.

Hikayemiz

Biz

“Rönesans döneminde uyanık bir insandan söz etmek için ‘burnu iyi koku alıyor’ denirdi. Günümüzde olayları takip eden bir kişi için “iyi bir gözü var” deniyor; çünkü bugün en önemli olan duyumuz görme duyusu. Görüntü, kolay anlaşılıyor ve herkese ulaşabiliyor. Görüntünün hızlı tepki yaratma becerisi sahip olduğu en büyük ayrıcalıktır; konuşmanın ya da bir kitabın okunmasının aksine düşünmeye ve akıl yürütmeye zaman bırakmaz. Gücü ve tehlikeleri bu hızdan kaynaklanır.” 

Gisele Freund

2009 yılında başladığımız içerik üretimi, gelişen teknoloji ve internet hızının artması ile birlikte multimedya içerik alanında yoğunlaştı. Artık herkesin gözü; anlamlandırması hızlı ve daha kolay olan ‘görseli’ arıyor.

Görsel içeriğin etkileşimi artıran bir unsur olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi bu alanda sürdürüyoruz. Ekibimizin her biri alanında 5 yıldan fazla tecrübeye sahip bireylerden oluşuyor. Bu da bizi görsel içeriğin planlanması, üretilmesi, kurgulanması ve yeniden pazarlanması konusunda farklı bir yere taşıyor.

Prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmeti sağladığımız iş ortaklarımız Youtube üzerinden önemli dönüşüm elde ediyor. Sosyal medya kanalları için görsel içerik desteği sağladığımız şirketler ciddi etkileşimler alıyor.

Tüm bunlar bizi mutlu ediyor ve cesaretlendiriyor. Peki sizi ne mutlu ediyor?

Hepimiz.

MULTİMEDYA İÇERİK DİREKTÖRÜ

Mesut G.

Multimedya içeriğin her bir alanıyla ilgili farklı üretimleri var. Disiplinlerarası etkileşime inanıyor. Van Gogh, Vivaldi ve Leonardo Da Vinci hayranı. E tabi hangimiz hayran değiliz ki?

İÇERİK EDİTÖRÜ

Zeynep T.

Dergicilik ve dijital yayıncılık alanında önemli çalışmalar yürüttü. İnfografik alanında ana akım medyanın manşetlerini süslemiş eserleri var. 

KURGU OPERATÖRÜ

Özcan Ş.

Deneyimli bir gazeteci. Geçmişteki televizyon deneyimi mükemmel kurgulara imza atmasına katkı sağlıyor. Emekli olduğunda Ege’de yaşamayı ve lezzetli sebzeler üretmeyi istiyor. 

DİJİTAL İLETİŞİM TASARIMCISI

Tuğçe B.

Tasarım üzerine başarılı çalışmalara imza attı. Sosyal medya kanallarının yönetilmesinden öte, içerik iletişimini tasarlamak onun hayat gayesi diyebiliriz.

Fotoğraf EDİTÖRÜ

Yıldırım K.

Türkiye’nin önde gelen internet haber sitelerinde editörlük deneyimine sahip. Fotoğraf galerilerinin vazgeçilmez ismi. E tabi ‘Seksi fotoğrafları için tıklayınız’

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

Hakan B.

Yemek fotoğrafçılığı alanında başladığı kariyer yolculuğuna fotoğrafın farklı alanlarını da ekledi. Fotoğrafın yarattığı görsel güce inanıyor ve ekliyor: “…”

DRONE OPERATÖRÜ

Serhat B.

Eski bir Youtuber, belgesel görüntüler konusunda muazzam yetenekleri var. Fotoğraf ve video alanında başarılı işleri olsa da biz onu eşsiz drone görüntüleri ile hatırlayacağız.

Sizi tanıyalım.

Bizimle temasa geçmek için merhaba deyin.