Yazılı İçerik Hizmetleri.

Yüzlerce yıldan bu yana, en az görsel içerik kadar önemli.

Hızlı bir teklif al.

Online hizmet teklifi formlarımızdan yararlanarak kısa bir süre içinde projeleriniz için yazılı içerik teklif alın.

Web Sitesi İçeriği

Kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz kanallardan biri olan web sitenizde dijital pazarlama diline uygun, sizi en iyi şekilde ifade edecek kelimeleri özenle seçiyoruz.

Web siteniz kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz, tamamen size özgü bir alan. Bu alandaki görsel içerikler kadar yazılı içerikler, kullanılan dil, hedef kitleye uygun mesajlar ve anlaşılır ürün/hizmet tanımları da çok önemli. Web sitesi içeriklerinizin tamamını yazmadan önce sizi dinliyor, anlıyor ve neler yapmak istediğinizi keşfediyoruz. Sonrasında web diline uygun, sizi en iyi anlatan içerikleri yazıyor ve kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Web sitesi içeriklerini yazarken SEO uyumuna ve dijital pazarlama diline hakimiyetimizle başarılı metinler hazırlıyoruz.

Basın Bülteni

Bir bültenin ilgi çekiciliği, basında yer alması için gereken tüm argümanları biliyoruz. Uzmanı olduğumuz bu alandaki tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Çoğunluğu Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde gazetecilik eğitimi almış, profesyonel anlamda gazetecilik mesleğini icra etmiş uzman ekibimiz basın bülteni yazımındaki tecrübelerini sizinle paylaşıyor. Hazırlanan bültenlerin ilgi çekiciliği, haber değeri, basında yer alması konusunda gereken argümanların tamamlanmış olması basın bülteni üretim aşamamızın ana hatlarını oluşturuyor. Siz de dijital, basılı, ulusal, yerel fark etmeksizin medyada basın bültenleriniz ile yer alabilirsiniz.

Araştırma/Haber/Makale

Yeni medya alanındaki uzmanlığımız ve profesyonel gazetecilik geçmişimiz sayesinde araştırma, haber ya da makale içeriklerinizi bir kalemde yazıyoruz.

Nerede yayınlanacak olursa olsun yeni iletişim kuramları doğrultusunda yazılı içerikler boyut değiştiriyor. Okuma alışkanlıklarının zayıflığı, zaman yetersizliği gibi nedenlerle yazılı içeriklerin ilgi çekici ve akıcı olması, okuyucuyu içine çekmesi son derece önemli. Yeni medya alanındaki uzmanlığımız ve profesyonel gazetecilik geçmişimiz sayesinde araştırma, haber ya da makale içeriklerinin yazılmasında sizlere destek sağlıyoruz. İhtiyacınız olan tüm konulardaki araştırma, haber ve makale yazımında bize güvenebilirsiniz.

Metin Yazarlığı

Yazılı içerik hala iletişimin en temel yöntemlerinden biri. Her konuda sağlayabileceğimiz metin yazarlığı hizmeti sayesinde iletişimi sürdürebilirsiniz.

Yazılı içeriğin kullanım alanları sınırları zorluyor. İletişimin hemen hemen her alanında ihtiyaç duyulan yazılı içerik, en temel iletişim yöntemlerinden biri. Aklınızdan geçenleri ya da konuştuklarınızı, kafanızdakileri yazıya dökmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Mancınık olarak her konuda profesyonel metin yazarlığı hizmeti sağlıyoruz. Vermek istediğiniz mesaja uygun olarak hazırlanan metinler sayesinde iletişimi sürdürebilirsiniz.

Deşifre

Kayıtların yazıya dönüştürülmesi anlamına gelen deşifre alanında hızlı ve eksiksiz çalışma prensibimiz ile size destek sağlayabiliriz.

Bir ses kaydını ya da videoyu yazıya dökmek anlamına gelen deşifre, profesyonel olmayan kişilerce yapılmaya çalışıldığında bir hayli zor ve zaman kaybettirici olabiliyor. Kayıtlarınızın çözümlenmesini hızlı bir şekilde ve eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Röportaj, bireysel kayıt, birden fazla konuşmacı içeren kayıtlar, sunum gibi daha birçok alanda yapılan ses kayıtlarının deşifrelerini ve aynı zamanda düzenlemelerini yapabiliyoruz.

Redaksiyon

Ne zaman, nerede, kim tarafından yazıldığı önemli değil; var olan tüm yazılı içeriklerinizin redaksiyonu konusunda bize güvenebilirsiniz.

Bir metnin dil ve anlatım kuralları göz önünde bulundurularak gözden geçirilmesine ve düzenlenmesine redaksiyon deniliyor. Ne zaman, nerede, kim tarafından yazıldığı fark etmeksizin, var olan tüm yazılı içeriklerinizin redaksiyonu konusunda bize güvenebilirsiniz. Dikkatli ve titiz çalışma anlayışımız, iletişim becerilerine sahip oluşumuz ve Türkçe imla bilgimiz sayesinde metinlerinizi redakte ederek iyi bir iletişim oluşturmanızı sağlıyoruz.

Hızlı bir teklif al.

Online hizmet teklifi formlarımızdan yararlanarak kısa bir süre içinde projeleriniz için yazılı içerik teklif alın.